Casa Antica Pizzofalcone

  • 56 m²
  • 1 hálószoba
  • 1 fürdőszoba

Az 1 hálószobás Casa Antica Pizzofalcone Nápoly Wenshan körzetben található, ahol privát parkolót kínál, továbbá egy 2 km-es távolságra található az olyan jelentős vallási helyektől, mint a Sansevero-kápolna. Akár 4 vendég befogadására is alkalmas, a szálláshely biciklit kínál bérlésre.

A vendégek gyönyörködhetnek a kertre néző kilátásban. A Nápoly városi szállás magába foglal egy fürdőszobát bidével, külön WC-vel és zuhanyzóval. Hajszárító és törölközők is biztosított az ön kényelméért.

A Casa Antica Pizzofalcone biztosít egy teljesen felszerelt konyhát, valamint étkezővel várja a vendégeket. A saját ételek elkészítéséhez kávé/tea készítő, hűtő és sütő is biztosított. Az 1 fürdőszobás villától rövid útra található Gran Caffe Gambrinus nápolyi ételek megkóstolására invitálja a vendégeket.

A kiemelt elhelyezkedésnek köszönhetően a Piazza del Gesù Nuovo körülbelül 25 perc sétára, a Fontana del Nettuno pedig szomszédságában van a Nápoly városi nyaralótól. A Nápolyi királyi palotától csak 550 m-re található Casa Antica Pizzofalcone könnyen megközelíthető a nagyjából 900 méterre található Municipio metróállomás. A vásárlás szerelmesei élvezhetik a Piazza Cavour tértől körülbelül egy 5 perces autóútra fekvő elhelyezkedést. A legközelebbi vasútállomás a Nápolyi központi, mely nagyjából 3 km-re.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Casa Antica Pizzofalcone Nápoly
La Piccola Dimora
Csak mobilra érvényes ár

La Piccola Dimora

74 m az ingatlantól
USD 157 USD 141
éjszakánként
Pizzofalcone Home
Csak mobilra érvényes ár

Pizzofalcone Home

8.3
Nagyon jó 16 értékelés
86 m az ingatlantól
USD 216 USD 194
éjszakánként
Napoli Scalza
Csak mobilra érvényes ár

Napoli Scalza

8.6
Kitűnő 31 értékelés
104 m az ingatlantól
USD 107 USD 96
éjszakánként
    Hogyan jut el a hotelhez

    Repülőterek

    Napoly nemzekozi repuloter
    9 km

    Vasútállomások

    Napoli Mergellina Train Station
    2,4 km

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Parkolás

    Szolgáltatások

    • VIP be-/kijelentkezés
    • Poggyászmegőrzés
    • Élelmiszer bevásárlási szolgáltatás

    A konyhában

    • Elektromos vízforraló
    • Konyhaedények

    A szobákban

    • Légkondicionálás
    • Fűtés
    • Ülősarok
    • Tea és kávéfőző
    • Étkezőasztal
    • Vasaló eszközök

    A fürdőszobában

    • Mosógép

    Készülékek

    • LCD TV

    Design

    • Szőnyegezett padló

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó
    • Kulcs belépés

    Háziállatok

    • Háziállat nem engedélyezett !

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 15:00-18:00 között
    Kijelentkezés: 08:00-10:00 között
    Engedély számaIT063049C29OVEXD5M,SUAP MRSRLL56D53F839J-20062022-1806
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • ❓
      Milyen messze van a Casa Antica Pizzofalcone a repülőtértől?
      A Casa Antica Pizzofalcone 5 km-re van a Napoly nemzekozi repülőtértől, és könnyen elérhető egy 15 perces autóúttal.
    • ❓
      Hány vendéget tud fogadni a Casa Antica Pizzofalcone?
      A Casa Antica Pizzofalcone akár 4 vendég elszállásolására is alkalmas.
    • ❓
      Van konyha a Casa Antica Pizzofalcone területén?
      Igen, a Casa Antica Pizzofalcone teljesen felszerelt konyhát biztosít.
    • ❓
      Milyen híres nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a szálláshely vendégei vagyunk?
      Amíg a szálláshely vendége, ne hagyja ki Nápoly fő nevezetességeit, a Piazza del Gesù Nuovo és a Nemzeti Régészeti Múzeum gyalog 25 és 30 percre vannak.

    Elhelyezkedés

    Map
    A közelben

    Repülőterek

    Napoly nemzekozi repuloter
    9 km

    Vasútállomások

    Napoli Mergellina Train Station
    2,4 km

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Casa Antica Pizzofalcone Nápoly

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár